“Бережи здоров’я змолоду”

До Всесвітнього дня здоров’я в літературно – музичній світлиці “Берегиня” відбулася пізнавальна година “Бережи здоров’я змолоду”.

Юне покоління, яке живе в ХХІ ст. має уникнути страшних нещасть: вживання алкоголю, наркотиків, не зустрітися з жорстокою хворобою – ВІЛ-СНІДом. Ведучі – бібліотекарі юнацького абонементу Ірина Мухіна та Ірина Олінійчук навели сумні статистичні дані про те, що епідемічний поріг переступила Східна Європа, у тому числі  й Україна за темпами поширення ВІЛ – інфекції. Адже наша країна посідає одне із перших місць у Європі.

На пізнавальній годині були присутні старшокласники Городенківських шкіл міста, гімназії ім. А. Крушельницького. Вони мали можливість переглянути документальні кадри з інтерв’ю колишніх молодих наркоманів та дуже страшними наслідками для здоров’я людини цієї жахливої хвороби – наркоманії!

Не обминули й тему підліткового пияцтва, адже серед молоді дуже поширений пивний алкоголізм, який являється першою сходинкою до справжнього алкоголізму. Щоб переконатися в цьому учням запропонували переглянути відеоролик про складну ситуацію з цією проблемою в нас на Покутті.

Бібліотекарі в своїй розповіді наголосили старшокласникам про те, що не слід забувати про ще одну з найважливіших і найстрашніших проблем людства – це СНІД. Як доказ, їм продемонстрували документальний фільм “СНІД – реальна загроза людства”.

Завершили пізнавальну годину такими віршованими рядками:

“Єдина річ цінується найбільше

Лише тоді, коли немає вже її,

І ти не знаєш втрати більшої,

Адже здоров’я – найцінніше на землі…”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *