“Красу планети не зіпсуй – вона одна під небом”

Днями у стінах центральної районної бібліотеки в літературно – музичній світлиці “Берегиня” відбувся екологічний  калейдоскоп “Красу планети не зіпсуй – вона одна під небом”, присвячений до  Всесвітнього дня навколишнього середовища та Всесвітнього дня Землі.

Рідна природа… Неосяжний, розмаїтий, чарівний світ. Але  не кожен спроможний бачити його красу. Людина завжди і всюди залишає свої сліди. Із досвіду нашої історії ми знаємо, що розвалені храми можна відбудувати, можна повернути зір незрячим, слух глухим. Але ще нікому не вдалося оживити висохле джерело. а тим більше тоді, коли воно є джерелом життя.

Під час заходу транслювалися цікаві відеоролики про красу нашої планети, про світову екологічну катастрофу, яка включає в себе забруднення та нераціональне використання води,землі, повітря та винищення деяких видів тварин та рослин.

Ведуча дійства бібліотекар відділу обслуговування Оксана Левицька розповіла учням 5 класу гімназії ім. А. Крушельницького м. Городенки до яких непоправних втрат в природі приводить наша господарська бездіяльність, а також закликала кожного подумати, який внесок він може зробити у справу охорони навколишнього середовища.

Адже планета Земля – наш дім, в якому живемо ми і будуть жити наступні покоління.

Тож збережемо нашу планету чистою!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *