Спілкування в клубі «Ти не одна»

    Життя людини дуже цікаве і багатогранне. Кожного дня на неї чекає прекрасне, нове й незнане. Але наскільки людина сприймає все це, залежить від неї самої. Людина, багата духовно, завжди може знайти своє місце в нашому суспільстві, життя відкриватиме для неї свої таємниці і красу. Адже духовність безмежна і вічна.

    Саме такими роздумами ділилися учасники клубу «Ти не одна» разом із душпастером отцем-деканом Ігорем Левицьким, який виконує високу благодійну місію для одиноких матерів клубу, що опинилися в складних життєвих ситуаціях.

    У своїх духовних откровеннях отець-декан  Ігор відкрив сутність Великого 7-ми тижневого посту, що дає нам Господь на цей час. Бо ж  піст це чудова нагода, щоб почати працювати над усілякими залежностями і звільнити своє серце для Бога.

    На засіданні клубу консультували  головний спеціаліст центру зайнятості Леся Франків, спеціаліст управління праці та соціального захисту Світлана Бурак, директор районного центру соціальних служб для дітей та молоді Наталія Дубковецька. Підтримала матерів і волонтер Корпусу Миру США Ванесса Вілла, яка також зростала у багатодітній сім’ї. Вихованням дітей займалась самотня матір.

    Учасники мали можливість переглянути мультимедійні презентації на тему: «Права самотніх матерів», «Помилки та страхи самотніх матерів», які підготувала та провела методист Надія Виклюк.

    Прозвучали слова подяки від члена клубу, самотньої матері Оксани Рогожинської в адресу організаторів клубу, партнерів та зокрема духовному наставнику отцю-декану Ігорю Левицькому, за надану духовну підтримку та матеріальну допомогу на лікування її хворої донечки.

    Жива розмова, тепле спілкування за філіжанкою кави спонукали матерів на одкровення, роздуми про майбутнє своїх діток, вирішення непростих життєвих ситуацій.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *