75-ть років від дня народження В.М. Чорновола

   З нагоди 75 річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола в літературно-музичній світлиці «Берегиня» районної книгозбірні відбулося урочисте зібрання «Хай Чорновола дух вас збудить!»
   В’ячеслав Чорновіл – це непересічна, яскрава особистість нашої історії, людина високих моральних чеснот, гідний патріот, у якого слово і діло завжди підпорядковувались високій ідеї – ідеї відродження української державності і служіння українському народові. І тому, вшановуючи світлу пам’ять величної людини поминальною молитвою отці – декани Ігор Левицький та Богдан Мороз наголосили ще й на тому, що роль і значення постаті В.М. Чорновола неможливо переоцінити.
   А заступник голови районної Ради п. Юрій Лахман у своєму виступі зазначив, що Чорновіл – це ціла епоха, яскрава сторінка в історії руху опору радянській тоталітарній системі.
   Промовистим був виступ п. Ігоря Терлецького, який вкінці 1980-х на поч.90 років очолював районну організацію Народного Руху України і був особисто знайомий з В.М. Чорноволом.
   Адже в ті часи Народний Рух – це була велика політична сила, яка найбільше зробила для того, щоб Україна стала незалежною державою.
   Справжньою мистецькою окрасою були виступи учнів дитячої музичної школи Романа Чорного та Юрія Іванюка, які виконали інструментальні твори класиків української музики С.Людкевича і М. Скорика. А наймолодший учасник – Станіслав Семенюк зачаровував своїм вокальним даром. Бібліотекарі Оксана Левицька та Ірина Олінійчук декламували патріотичну поезію присвячену В. Чорноволу.
   Ведуча урочистого заходу Зоряна Захарчук майстерно використала мультимедійні засоби для демонстрації відеороликів про життєвий шлях, політичну діяльність національного героя та зрештою, усвідомлення ким же був Чорновіл для України, для нас – вчора, сьогодні і ким буде завтра. Адже історична постать такої величини буде вічно жити в серцях українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *