День Святого Миколая

    За однією із легенд щороку у день своїх іменин Святий Миколай сходить на землю і розносить усім дарунки. Завітав він і до дітей самотніх матерів клубу «Ти не одна», що вже два роки діє при центральній районній бібліотеці ім. Л.Мартовича.

    Святий Миколай прийшов із великими дарунками, на якого так чекали діти, які підготували для нього вірші, пісні, молитви, за що отримували чудові призи, солодощі (75-ть дітей отримали солодкі подарунки, дитячі іграшки, одяг, взуття,).

    Приємні враження залишились від лялькової вистави “Пан Коцький” театру “Лялька і книга” центральної дитячої книгозбірні. Бібліотекар Оксана Михайлюк познайомила малечу з новими цікавими виданнями, присвяченими новорічним та різдвяним святам.

    Дирекція бібліотеки висловлює вдячність всім, хто долучився до організації святкового дійства, а це благодійна організація “Мій край”, партнери клубу “Ти не одна “, отець-декан Ігор Левицький та парафіяни церкви Успення Пресвятої Богородиці, кредитна спілка “Скарбниця”, учасники дискусійного клубу «В пошуках істини», підприємець Світлана Ємельянова, громада міста.

    Підготували та провели дійство працівники бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *