“Висока місія слова” – зустріч з Василем Шклярем

 10 грудня  в приміщенні Городенківського Палацу Культури, за підтримки Городенківської районної ради , центральна районна бібліотека зорганізувала авторський вечір Василя Шкляра. Цей вечір пройшов під орудою Всеукраїнського комітету захисту української мови і, зокрема, його голови народного депутата України Оляся Донія.

 Почесним гостем цієї зустрічі окрім Василя Шкляра та Олеся Донія був лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, наш земляк Михайло Андрусяк.

Автор легендарного роману “Залишенець”, “Чорний Ворон” відповідав на запитання ведучої та глядацької аудиторії, читав монолог свого героя Чорного Ворона з його тріумфального роману,  за який він і став першим в Україні лауреатом Народної премії ім. Т. Шевченка. На святі також звучали пісні в подарунок гостеві у виконанні дуету Василя Токарика та Михайла Остафійчука, солістів – виконавців Олександра Яшана та Станіслава Семенюка.

   Поважного гостя вітали голова Городенківської районної ради Богдан Кобилянський та голова РДА Іван Мороз. Городенківська громада тепло вітала письменника бурхливими оплесками.

Підготувала та провела зустріч Марія Сорока.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *