Бібліотекарі, ЗМІ та громадські організації порозумілися

   А відбулася ця подія завдяки центру гуманістичних технологій АХАЛАР, при підтримці програми «Бібліоміст» та інституту соціального менеджменту.

   20 представників ЗМІ, бібліотек та ГО мали змогу взяти участь у навчальному семінарі  «Школа комунікації» програми «Територія розвитку», який відбувся 19-23 листопада 2012 р. у м. Чернігів. Програма «Школа комунікації» п’ятий рік з успіхом діє в Україні і вже більше ста людей взяли в ній участь.

   Городенківську центральну районну бібліотеку ім. Л. Мартовича представила Надія Виклюк,  методист І к.

   Метою заходу було «оживити» здібності людей до взаємодопомоги, самоорганізації, колективної творчості, допомогти розкриттю людського потенціалу, встановленню ефективної комунікації між представниками ЗМІ, ГО та бібліотек, підвищити їх вплив на локальні проблеми.

 Представникам ЗМІ, бібліотек та ГО було продемонстровано інструменти взаємодії співпраці. Вони мали змогу поспілкуватися у неформаті, випробувати свої можливості та намітити подальші шляхи співпраці.

   Цікавими виявилися презентації учасників минулої «Школи комунікації»  Жанни Кобилінської «Відкрий Україну через позитив», та Світлани Фір – керівника студії дитячої творчості «А-Соль», яка займається з дітьми, народженими в тюрмі.

   Учасники роз’їхалися по домівках позитивно налаштовані та з новими цікавими ідеями, які безперечно  реалізовуватимуться на місцях.

   Працівники бібліотек вдячні центру АХАЛАР, його керівнику Юрію Трофименку та представнику програми «Бібліоміст» Юрію Усовичу, за  можливість вперше взяти участь у такому неординарному, інноваційному, креативному семінарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *