Всеукраїнський день бібліотек

   Сьогодні бібліотеки Городенківщини мають значний досвід запровадження інновацій, цікавої проектної діяльності.

   Програма “Бібліоміст”, що реалізується в Україні, допомагає змінити обличчя наших бібліотек і зробити їх сучасними. Ми є переможцями п’яти конкурсних проектів Програми, близько двісті тисяч гривень інвестицій внесено в розвиток бібліотек системи за два останні роки.

   Бібліотеки стали центрами громади, створили комфортні умови для читачів, забезпечили доступ до інформації, надають сучасні послуги з використанням новітніх інформаційних технологій. Адже лише з інформаціїю, книгою, бібліотекою створюється успішне майбутнє кожної людини і лише обізнані та поінформовані громадяни можуть творити успішне майбутнє своєї держави. Тому бібліотека є привітною світлицею, зручним місцем для роботи, приємною вітальнею для спілкування з друзями,проведення ділових зустрічей, зокрема у дискусійному клубі, клубі “Ти не одна” (самотні матері), англійському клубі з волонтером Корпусу Миру, які всі діють при центральній районній бібліотеці, “Родинна світлиця”, “Лялька і книга” – дитячій бібліотеці .

   Диреція бібліотеки щиро вітає всіх читачів та працівників бібліотек зі святом – Всеукраїнським днем бібліотек! Бажає усім міцного здоров’я, сили, добра, віри у світле майбутнє і наснаги для його творення!

   Тому у Всеукраїнський день бібліотек та ювілеї двох центральних бібліотек -таких юних, молодих, енергійних і сучасних, яким виповнилося тільки по 65 років прийшли привітати духовенство, читачі, друзі, меценати, партнери, влада. Звучали щирі слова вітання; нагороди отримували кращі із кращих, а найкращим подарунком для бібліотек були книги. Лунали пісні у виконанні заслуженого журналіста України Богдана Кучера, аматорів районного палацу культури, поетичне слово та вітання від головного редактора УТ Христини Стебельської.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *