Найкращий читач року

В літературно – музичній світлиці “Берегиня” центральної книгозбірні відбувся ІІ районний етап обласного конкурсу юнацького читання “Найкращий читач року”.  Конкурс зібрав чимало учнів шкіл міста, району та студентської молоді, яких вирізняє не просто любов до книги, а любов до знань, інтерес до пізнання вічних і невмирущих істин.

Конкурсанти  Анастасія Тужанська, Соломія  Вонсуль, Божена Ікалюк, Іванна Семенюк, Вікторія Яшан, Марія Марчук, Христина Марусяк, Галина Угрин та Ольга Кульчицька  мали можливість продемонструвати свої літературні знання і уподобання,  майстерно справлялись з різноплановими завданнями: “Бібліотечна мозаїка”, “З криниці народної мудрості”, “Книги – назви жіночих імен” та захист своєї улюбленої книги, твору.

Компетентне журі оцінювало насамперед  креативних учасників, які не тільки багато читають, але і переосмислюють та творчо інтерпретують прочитане.

Кращою стала учениця Чернелицької ЗОШ І-ІІІ ст. Тужанська Анастасія, яка і представлятиме район на обласному конкурсі “Найкращий читач року”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *