Презентація району

     Згідно розпорядження голови ОДА Михайла Вишиванюка 16 серпня відбулася презентація Городенківщини перед працівниками і журналістами ЗМІ області, які відвідали: с. Незвисько,   с.Тишківці, с.Рашків, Палац культури, музей “Покуття”, костел Непорочного Зачаття Діви Марії, позаміський заклад оздоровлення та відпочинку “Перлина Придністров’я” .    Городенківська центральна районна бібліотека ім. Л. Мартовича мала за честь представляти свою установу перед поважними гостями. Директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк запропонувала екскурсію бібліотекою та провела мультимедійну презентацію «Бібліотека – центр громади» (про досягнення бібліотеки за два останні роки), зупинилась на співпраці бібліотеки з програмою «Бібліоміст» ( п’ять проектів – переможців), познайомила з роботою клубу «Ти не одна», «Англійським клубом з веселими іграми», який веде волонтер Корпусу Миру Ванеса Вілла. Журналісти поспілкувались з вишивальницею Наталією Куцик, яка того дня проводила майстер – клас «Вишиваємо бісером», поринули у світ дитинства на ляльковій виставі «Пан Котський» центральної дитячої бібліотеки.

   А також Незвиська бібліотека – філія не залишила байдужими гостей. Зараз її завідувачка Людмила Озарук спільно з партнерами реалізує проект «Активний туризм як інноваційна діяльність бібліотеки» програми «Бібліоміст». Отож запросила гостей у мандри по Дністровському каньйону разом з молодіжним туристичним клубом.

   Більш детальніше про роботу бібліотек журналісти мали можливість дізнатись з буклетів: «Бібліотекацентр громади»,  « Бібліотека згуртовує громаду»  (проектна діяльність бібліотеки),  «Незвисько туристичне», які їм запропонувала центральна районна бібліотека.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *