Творчі таланти бібліотекарів Городенківщини.

  Під такою назвою відбувся районний конкурс, відповідно до обласного конкурсу-презентації «Творчі таланти бібліотекарів Івано-Франківщини» оголошеним обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. Франка серед бібліотечних працівників області з метою виявлення творчих талантів бібліотечних працівників області, підтримка їх здібностей, популяризація серед громадськості.

   Бібліотекарі Городенківщини демонстрували свій творчий потенціал в різних іпостасях. Ми ще раз переконались, яка багата на таланти наша городенківська земля і особливо бібліотекарі.

   Компетентне журі, в складі якого була і наша гостя з Америки, волонтер Корпусу Миру США Ванесса Вілла, просто розгубилося з визначенням найкращих, адже ті, хто того дня демонстрував свої таланти – були найкращими.

   А це Марія Сорока завідувачка відділу краєзнавства та народознавства ЦРБ, яка в номінації «І уявляв я собі рай, схожий на бібліотеку», представила себе не тільки як неперевершена ведуча літературних вечорів, творчих презентацій , солістка хору «Дністрові зорі», але як автор створених нею і артистично виконаних: літературний прозовий твір-роздум «В країні сонячних зайчиків», гумореска «Баба Параска і баба Палажка» присвячена інноваціям бібліотеки, гумористичний твір «Післямова до Чорнобривого»

   В номінації «Бібліокутюр’є» представили свої роботи : Орислава Малоголова завідувачка бібліотеки-філіалу с. Чернятин, переможець конкурсу програми «Бібліоміст» «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету». При бібліотеці створений етнографічний музей, під керівництвом Орислави Дмитрівни радує прихильників народної пісні фольклорний ансамбль «Криниця». На конкурсі завідувачка провела майстер-клас «А мати вишивала рушники…».

   Захоплююче сприймало глядацьке журі вишивальницю, завідувачку бібліотеки-філіалу с. Вільхівці Ганну Кубійович, яка вишиває в парі з внучкою, і якій передає свій талант. Вони не тільки вишивають, але й творять неповторну красу – вироби з бісеру, де самі і дефілювали свої чудові роботи. Їхню творчість можна побачити в краєзнавчому музеї, створеному при бібліотеці її господинею.

   Ганна Попович – бібліотекар-бібліотеки-філіалу с. Торговиця, активна учасниця і староста сільського хору, ще раз доказала, що українська вишивка найкраща в світі. Сорочки, сукенки, торговецькі строї вишиті її руками носять не тільки місцеві жителі, але й пани та пані Івано-Франківська, Львова, , Польщі, Америки, Англії, Італії, Іспанії, Бельгії, Канади.

   А якою яскравою і неординарною виявилась фотосесія «Зона туриста» Людмили Озарук завідувачки бібліотеки-філіалу с. Назвисько в номінації «Незвичайне у звичайному». Переможець двох конкурсів «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету», та «Активний туризм як інноваційна діяльність бібліотеки» програми «Бібліоміст» вона зуміла показати, що сьогодні її бібліотека це комфортний, привітний і обладнаний новітніми технологіями інформаційний центр, це місце де можна поспілкуватися з друзями, провести ділову зустріч, взяти участь у культурних заходах, і запросила провести присутніх своє дозвілля разом з членами молодіжного туристичного клубу «Let’sgo!» створеному при бібліотеці.

   Комедійна артистка, завівідувачка бібліотеки-філіалу с. Росохач Наталія Нескреба в черговий раз доказала, що в бібліотеці працюють справжні таланти. Її гумореска «Інтерв’ю у баби Гані» у виконанні з колегою по роботі директором Будинку культури, метром сцени Марією Микитчук, отримали шквал оплесків від вдячних глядачів. П. Наталія ввійшла в число переможців конкурсу програми «Бібліоміст», де сьогодні до послуг громади два сучасних комп’ютери з вільним доступом  до Інтернету.

   Чудовий пекар, диригент церковного хору с. Корнів, керівник хору «Корнівчанка», завідувачка бібліотеки-філії Марія Ротерман знову демонструвала свої кулінарні здібності. Це її випічками – шедеврами захоплювалися київські гості бібліотеки, директори ЦБС Чернівецької області, бібліотекарі Івано-Франківщини та весільні гості. На суд глядачів вона представила торт у вигляді розгорнутої книжки “Заповіт Т. Г. Шевченка”.

   Високоповажне журі: в.о. начальника відділу культури РДА, голова профспілки працівників культури Марія Кутащук, головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді РДА Тетяна Гамула, композитор, автор і виконавець своїх пісень, лауреат премії ім. Л.Мартовича Євген Ротерман, директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк, заступник директора по роботі з дітьми Олександра Ничик, волонтер корпусу Миру США Ваннеса Вілла були подивовані високою майстерністю бібліотечних працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *