Буковинці на Покутті (обмін досвідом між бібліотечними колегами)

«Є чого повчитися у «Лідерів»  – так  сказали  буковинці – директори районних ЦБС, очолювані директором Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка Антоніною Іваницькою, відвідавши Городенківську центральну  районну бібліотеку   ім. Л. Мартовича що на Івано-Франківщині. І дійсно,  перемога на бібліотечному Ярмарку в  м. Києві  проект  «Бібліотека – центр громади» (ІІ місце),  відеоролик «Ти не одна» ввійшов в десятку кращих, перемога у п’яти конкурсних проектах програми «Бібліоміст», а це близько 200 тис. грн. інвестицій внесених у розвиток бібліотек району.

    Минулого тижня у центральній  книгозбірні відбувся семінар – навчання директорів   районних  бібліотек  Чернівецької області.  Такий обмін досвідом  зініційований керівниками  двох обласних  бібліотек. Городенківцям було  що показати гостям:  від відділу інформаційних технологій  до  мистецької галереї, дитячого лялькового театру, світлиці „Берегиня”, клубів „Ти не одна”,   „ Англійський клуб ”з веселими іграми волонтера Корпусу Миру США , театру книги «Дивослово».

    В онлайн – режимі  чернівецькі колеги мали можливість  поспілкуватися з бібліотекарями сільських філій,  де сьогодні  активно діють пункти вільного доступу до  Інтернету, побували гості  на відкритті унікальної виставки  (роботи на склі ) місцевої художниці Галини Теремко,  переглянули лялькову виставу центральної  дитячої бібліотеки. Директор ЦБС Марія Підлеснюк провела мультимедійну презентацію «Бібліотека + громада = крок до успіху» (про роботу бібліотек Городенківської ЦБС).

    Гостей  Буковини, за дорученням голови РДА та голови райради тепло вітали заступник голови РДА Степан Михайлюк та заступник керівника апарату районної ради Олександра Гудзик, начальник відділу культури і туризму  РДА Роман Осадчук, директори обласних наукових бібліотек Чернівців та Івано – Франківська Антоніна Іваницька та Людмила Бабій.  Також  Людмила Бабій вручила  Подяку за  активну участь у конкурсі «Влада – друг бібліотеки», ефективну співпрацю бібліотечного закладу і органів влади та успішну діяльність на користь розвитку громади   керівнику установи Марії Підлеснюк від директора програми «Бібліоміст» Матея Новака.

    Семінар показав, що  городенківські бібліотекарі є новаторами у своїй справі не тільки на Прикарпатті, але й в Україні зокрема.

    Городенківці  щиро  вдячні  директору програми «Бібліоміст» Матею Новаку, його  чудовим працівникам, за те що   ми  сьогодні такі  креативні,  сучасні та успішні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *