“Кораблі думки, що мандрують хвилями часу”

   Під такою назвою стартував Тиждень дитячого читання, який проводила районна дитяча бібліотека спільно з гімназією ім. А. Крушельницького.

   Тиждень дитячого читання – це свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів…

   З цією метою в рамках тижня було проведено ряд цікавих, змістовних масових заходів. Перш за все для дітей читачів була оформлена книжкова виставка “У книжковому царстві”, а учні 1-3 класів гімназії мали можливість ще й побувати на театралізованому казковому дійстві “Казкове царство”, перенестись на декілька хвилин в світ книг і пожити їхнім життям.Метою заходу було привити любов дітей до книги, до охайного та бережливого ставлення до них.

   З творчістю українського байкаря, поета-лірика Леоніда Івановича Глібова познайомились учні 3 класу гімназії на літературній годині “Чи знаєте ви байку”. Діти читали байки Глібова також давали характеристику кожній із них.

   Надовго запам’ятається учням 2-7 класів вечір духовної поезії, де вони мали можливість доторкнутися до світу поезії і поринути в творчість видатних поетів, як : О. Олеся, В. Стуса, В. Симоненка, Л. Костенко.

   Незабули працівники дитячої бібліотеки і про інформаційну, довідкову роботу бібліотеки. Учні мали можливість побувати на бібліотечних уроках: “Хто володіє інформацією, той володіє світом”, “У лабіринтах бібліотечних полиць”, де діти познайомились з довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки: каталогами, картотеками, енциклопедіями, довідниками.

   Керівництво дитячої бібліотеки щиро дякує директору гімназії Мирославу Миколайовичу Заліщуку та вчителю української мови та літератури Перегінчук Олександрі Василівні та надіємось на подальшу тісну співпрацю у виховання підростаючого покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *