Перебування польської делегації бібліотекарів на Городенківщині

Гості з Польщі взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня незалежності України. Директор ЦБС Марія Підлеснюк ознайомила з діяльністю структурних підрозділів Городенківської центральної районної бібліотеки та центральної дитячої бібліотеки, впровадженням грантових проектів, видавничою справою.      Польські бібліотекарі мали можливість поспілкуватися з представниками місцевої влади різних рівнів, зокрема, С. Михайлюком – заступником голови райдержадміністрації з гуманітарних питань, Л. Ґудзик – заступником керуючого справами районної ради, начальником відділу культури і туризму РДА Романом Осадчуком, головою сільської ради с. Чернятин М. Хомою, а також з бібліотечними працівниками ЦБС.

В дарунок польським гостям презентовано туристичний путівник-довідник «Скрижалі Покутської Городенківщини», наукову книгу «Покуття», ґердани.

Відбулася зустріч гостей в центральній районній бібліотеці ім. Л.Мартовича з хлібом-сіллю на вишитому рушнику під супровід народної музики «Ямгорова» та знайомство з центральною районною та центральною дитячою бібліотеками.

В світлиці «Берегиня» ЦРБ відбулося відкриття виставки вишивок Євдокії Аннюк, уродженки с. Сороки, за участю польської делегації, влади та громадськості міста.

Гості відвідали етнографічний музей «Покуття», де у книзі відгуків залишили свої враження від побаченого.

Чернятинська бібліотека-філіал (завідувачка О.Малоглова) представила гостям бібліостудію «Покутська берегиня» за участю фольклорного ансамблю «Криниця» у супроводі троїстих музик с. Торговиця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *