Проєкту «Захист слабких – справа сильних»,

В кіноклубі медіапросвіти з прав людини Docudays UA «Правовий простір» при Городенківській міській публічній бібліотеці відбувся показ фільму «Укриття» режисерки Анастасії Максимчук для учасників та волонтерів проєкту «Захист слабких – справа сильних», що реалізовується в рамках Кампанії з підвищення рівня впливу громади на процеси прийняття рішень на місцях та розвитку демократичних стандартів врядування – на підтримку реформи децентралізації за сприяння та підтримки ГО «Докудейз».

Фільм глибоко зворушив та викликав жваву дискусію, глядачі висловлювали свої думки з приводу появи безпритульних собак, шляхи подолання даної проблеми у нашій громаді. Кінострічка допомагає нам краще розуміти та сприймати гуманізм, як основи існування прав людини.

Учасники проєкту підвели підсумки досягнутих результатів, намітили план подальшої роботи з вирішення проблеми безпритульних собак. Незважаючи на те, що проєкт завершується, робота по допомозі хвастикам не зупиняється, ми і на далі будемо піклуватися та всіма можливими спос обами їм допомагати.

Лев Бачинський – наш земляк

14 липня минула 149-та річниця з дня народження першого віце-президента ЗУНР Левка Бачинського.

В Серафинецькій бібліотеці-філії організована книжкова виставка «Знаний і незнаний Лев Бачинський», де розміщено матеріали про життя українського галицького адвоката та громадсько-політичного діяча.

Завідувачка книгозбірні Марія Чулкан провела для користувачів історичну годину «Лев Бачинський –  наш земляк».

 

Бібліокур’єр

Читальна зала відділу обслуговування користувачів Городенківської міської публічної бібліотеки ім.Леся Мартовича презентує інформаційний відео-бібліокур’єр «Преса з друку – читачеві в руки», який ознайомить Вас із розмаїттям періодичних видань, що надходять до нашої книгозбірні.
Ви маєте можливість переглянути новинки періодики та отримати актуальну і оперативну інформацію за власними інтересами зі сторінок газет та журналів. Вони з нетерпінням чекають на зустріч з Вами!!!!!

Віктор Терен – дитячий поет, прозаїк

До 80-річчя з дня народження відомого українського дитячого письменника, поета, прозаїка Віктора Васильовича Терена (Таран)  дитячий відділ Городенківської міської публічної бібліотеки ім.Леся Мартовича підготував цікаву книжкову викладку літератури для своїх маленьких користувачів, а також підготували відео-огляд про нього.

Якщо зміцніє хоч одна родина, міцніша стане й наша Україна!

2 червня 2021 р. дитячий відділ Городенківської міської публічної бібліотеки ім. Л.Мартовича спільно із комунальним закладом  «Центр соціального обслуговування»  Городенківської міської ради провели зустріч із учасниками клубу «Відкриті серця» на тему «Якщо зміцніє хоч одна родина, міцніша стане й наша Україна!».

Присутні взяли участь у тренінгу «Цінність родини» присвяченому Дню родини, ділились своїми життєвими історіями. Познайомились з юною поетесою Інною Грицик з с. Олієво-Королівка, яка читала свою поезію.

Свято відбулося в дружній, теплій атмосфері за горнятком ароматної кави та душевною розмовою. 

Модератором заходу була бібліотекар дитячого відділу Марія Соколюк, організатор заходу  директор КЗ «Центр соціального обслуговування»  Тамара Клим.

Бібліотека – ресурс розвитку туризму

1 липня відбувся семінар бібліотечних працівників Городенківської міської ради на базі бібліотеки-філії с. Городниця «Бібліотека – ресурс розвитку туризму».

Туризм у сучасному світі є дієвим сектором індустрії дозвілля і розваг. Процес взаємодії туризму і бібліотек останнім часом набуває широкого значення для місцевої громади, адже бібліотека – інформаційний центр як для місцевих мешканців і туристів так і для туристичної сфери в цілому.

Розвиток бібліотек як туристичних об’єктів допоможе удосконалити вже існуючі та запровадити інноваційні послуги бібліотек, сформувати образи відкритого закладу культури, сприяти інтелектуальному, творчому розвитку особистості, організації змістовного дозвілля та туризму.

Відкрила семінар та ознайомила працівників з завданням бібліотеки на сучасному етапі директор Городенківської міської публічної бібліотеки ім. Леся Мартовича Віра Іванівна Ґудзик.

На семінарі провідний методист Ірина Мухіна провела бібліотекарям методичну консультацію «Бібліотека і туризм: грані взаємодії».

Спільно з Будинком культури та бібліотекою-філією був проведений літературно-музичний захід «То Городниця моя –  наче вечірня зоря», який розпочався з благословення всечесного отця Ігоря Ємчука. На семінарі були присутні староста Дмитро Степанович Коломийчук, який висловив слова подяки за сумлінну працю бібліотекарів.

У заході брали участь дует «Я + Ти» – Андрій і Дарія Кучмеї, зразково-хореографічна студія «Зірничка» (керівник Маріанна Карп’як-Кучмей )та виконавці танців (Юлія Мельник, Віталіна Федун, Роксолана Дирбавка), бард, поетеса Зореслава Григорів, яка презентувала Городенківській міській публічній бібліотеці ім. Леся Мартовича збірник пісень «Хай святиться ім’я Твоє».

Модератор заходу завідувачка бібліотеки-філії с. Городниця Марія Степанівна Срайко.

Присутні мали можливість переглянути виставку картин художника, співака і музиканта Андрія Кучмея.