Проєкт “Захист слабких – справа сильних” в дії

Днями відбулась перша організаційна зустріч учасників та партнерів проєкту “Захист слабких – справа сильних” Городенківської міської публічної бібліотеки за підтримки мережі кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays.UA, одним з яких є “Правовий простір”, що діє при книгозбірні.
Проєкт є переможцем конкурсу мікрогрантів на реалізацію адвокаційних проєктів від Мережі DOCU/CLUB.
Бібліотека спільно з партнерами БФ “Щаслива собака
та БФ “Мухтар” розпочала роботу задля створення безпечного середовища в громаді шляхом стерилізації та вакцинації безпритульних собак.
Вже не перший рік зоозахисники, волонтери та всі небайдужі докладаючи чимало зусиль щоб зробити наше місто кращим і безпечнішим.
Запрошуємо всіх в кого є бажання допомогти безпритульним собакам та доєднатися до спільної справи.

Книги запрошують до знайомства

Городенківська міська публічна бібліотека ім. Л. Мартовича щиро і безмежно вдячна всім за подаровані книги, за прихильність до бібліотеки, за добру справу.
Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду.
Книга, як почуття – даруєш комусь, а тепло душі тобі!
Ми вдячні читачам, які подарували книги, а саме: О.І. Гудзик, В. Акімова (Пасічник), У. Шевченко-Будеркевич, О. Іванишин, О. Роїк.
Акція закінчилась, але бібліотека і надалі буде вдячна всім, хто виявить бажання подарувати книги.

Весняно-ліричне рандеву з Тетяною П’янковою

Весна — чудова пора року. З приходом весни все навколо змінюється на краще. Кожен день сповнений чудових перетворень, що відбуваються на наших очах.
А в книгозбірні відбулася у новому форматі весняно – ліричне рандеву з поетесою та прозаїком Тетяною П’янковою.

Таня П’янкова народилася 3 липня 1985 року в смт. Вигоді Долинського району Івано-Франківської області.

В 2002 році закінчила Вигодську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Закінчила Прикарпатський Національний Університет імені Василя Стефаника, філологічний факультет (спеціальність: українська мова та література).

Таня П’янкова — співзасновниця та креативний директор Літературної агенції «Зілля»; організаторка фестивалів, креативних літературно-мистецьких заходів, перформенсів, театралізованих літературних читань.

Разом з Василем Кузаном заснувала «Серію яскравої літератури», в якій вже видано альманах жіночої поезії «М’ята» і альманах чоловічої поезії «Імбир».

Живе і працює в м.Трускавець Львівської області.

Стежками Пророка української долі…

Тарас Григорович Шевченко… Великий Кобзар… Пророк української долі…
В Городенківській міській публічній бібліотеці ім. Леся Мартовича відбулися онлайн-читання “Стежками Пророка української долі…”: директор Городенківської міської публічної бібліотеки ім.Леся Мартовича Віра Гудзик, бібліотекар сектору краєзнавства та народознавства  відділу обслуговування користувачів Марія Сорока, бібліотекар дитячого відділу Галина Мороз, бібліотекар сектору краєзнавства та народознавства відділу обслуговування користувачів Оксана Михайлюк, бібліотекар дитячого відділу Марія Соколюк, завідувач відділу обслуговування Зоряна Захарчук.

Подаруй бібліотеці книгу

Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Факт надходження дарів у бібліотеку – показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті, яскраве свідчення опікування її долею.
Ми завжди щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, бо впевнені – вони стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанні і обов’язково знайдуть свого читача.
Дитячий відділ міської публічної бібліотеки ім. Леся Мартовича щиро дякує усім, хто долучився до акції: “Подаруй бібліотеці книгу”, а саме:
Пушкедрі Мирославу, Дирбавці Денису, Акімовій(Пасічник) Вірі, Михайлюк Ользі, Соколюку Матвійкові.