Знайомство з новою книгою

Ольга Гев’юк бібліотекар бібліотеки-філії с.Вікно знайомить відвідувачів з щойно виданою збіркою «Поезія душі» Ганни Мартинюк, презентація якої відбулась минулої неділі. Долучились до видання книги працівники Городенківської центральної районної бібліотеки за сприяння депутата обласної ради Богдана Кобилянського.

Переглянути світлини

“Рідне слово – це святиня”

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» – звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати Continue reading

Допомога дитині на лікування

Клуб «Ти не одна», який створений при Центральній районній бібліотеці з ініціативи директора ЦБС Марії Підлеснюк в черговий раз надав допомогу одинокій матері Бурнадз Вірі на лікування її 8-ми місячного сина, що уже 5 місяців переносить важкі медичні процедури, бо народився з вадами – синдромом рухових розладів.
Кошти на лікування, які допоміг зібрати отець-декан Ігор Левицький та парафіяни церкви Успення Пресвятої Богородиці в сумі 1600грн передала матері хворого голова клубу «Ти не одна» Галина Мороз.
Continue reading