Вечір пам’яті героїв Крут

На відзначення 100-літнього ювілею подій під Крутами на сцені РПК центральна районна бібліотека підготувала вечір звитяги «Коли ви вмирали, вам сурми не грали». Розпочалось вшанування юних героїв заупокійною молитвою, яку відслужили отці – декани Ігор Левицький та Богдан Мороз. В заході брали участь Continue reading

Вітання!!!

       Шановну Марію Михайлівну Підлеснюк – директора Городенківської централізованої бібліотечної системи з ювілеєм щиро вітають працівники районної, дитячої книгозбірень та сільських філій.
       Дорога Маріє Михайлівно! Знаємо Вас як високопрофесійного фахівця бібліотечної справи та успішного керівника. Завдяки Вашій багаторічній, наполегливій праці наша бібліотека отримала визнання серед регіональної та загально-української спільнот. Ваш вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та збереження національно-культурної спадщини гідно відзначено високими нагородами – медаллю «За заслуги перед Городенківщиною» та багатьох районних, обласних премій. Нагороди, відзнаки – це лише орнамент великого таланту, зовнішня оболонка, за якою таїться неустанна, клопітка праця рук, душі та серця.
       В день Вашого ювілею бажаємо Вам міцного здоров’я, жіночого щастя.
Хай доля шле Вам добро, радість та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.
              Хай пливе щасливо Ваш життєвий човен,
              І минає легко береги круті,
              І любові буде хай завжди він повен, –
              Що найголовніше у людськім житті!
       Божого благословення Вам на многії літа в мирі і здоров’ї!

                                          З повагою колектив бібліотечних працівників району

«Крути! Крути! Мужність і посвята Вірність, що міцніша понад смерть»

Ще юнаки, ще майже діти,
А навкруги і смерть, і кров.
“На порох стерти, перебити!” —
Іде на Київ Муравйов.
Полків його не зупинити,
Та рано тішаться кати:
Коли стають до зброї діти,
Народ цей — не перемогти! Continue reading

«Під тягарем Хреста»

Василь Стус… Поет. Правозахисник. Людина. Товариш. Філософ. Знайомий і Незнаний. Людина – символ, який боровся проти «духовної аномалії» та гідно вмирав за поневолену Україну.
До 80 – річниці від дня народження відомого «шістдесятника» у світлиці «Берегиня» ЦРБ відбувся вечір-спогад «Під тягарем Хреста». Continue reading

«Соборна духом Україна»

Велична і свята, моя ти Україно,
лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам історію творить!
22 січня вже традиційно Україна святкує День Соборності України – возз’єднання ЗУНР та УНР, яке відбулось 99 років тому. Continue reading

Година духовності

2018 рік в Україні оголошено роком Божого слова. Районна дитяча бібліотека з учасниками клубу «Едельвейс» провела годину духовності «Будуємо храм в душі своїй».
Бібліотекар Соколюк Марія Федорівна кожному учаснику піднайшла вислови відомих людей про духовні цінності життя так, що дискусія була плідною та змістовною.

Переглянути світлини

Англійський клуб

11 січня, четвер. Всіх бажаючих вдосконалити знання з англійської з Дарою Грей волонтером Корпусу Миру в «Англійському клубі» центральної районної бібліотеки поділено на 2 групи:
15:30год. – навчання-заняття для починаючих вивчати англійську;
16:30год. – навчання-заняття для тих, хто хоче вдосконалити англійську. Continue reading