Творчий звіт

Успішно пройшов творчий звіт аматорських колективів БК с. Поточище. Ведучі звіту бібліотечні працівники Ганна Семенюк та Мирослава Шпарик. Вони також активні учасники хорових колективів. І взагалі, жодне свято в селі не обходиться без цих творчих, цікавих, активних жіночок.
Continue reading

День професійного спілкування

26 травня у центральній районній бібліотеці відбувся день професійного спілкування  працівників сільських бібліотек-філій.

Директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк зупинилася  на організаційних питаннях роботи бібліотек району в сучасних умовах.
Continue reading

Читаємо у вишиванках

Щороку, третього четверга травня, в Україні відзначають День вишиванки. Це прекрасний привід продемонструвати свій патріотизм. Бібліотечні працівники одягли вишиті сорочки на роботу. Свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня. Свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Хоча, цього річ воно символічно співпало із великим християнським святом – Вознесінням Господнім.
Continue reading

«Художня література країн Європи»

До дня Європи в Україні, який ми відзначаємо цими вихідними днями в літературно-музичній світлиці «Берегиня» для учнів 5 класу Городенківської гімназії ім. А. Крушельницького завідувачка відділу обслуговування читачів Зоряна Захарчук презентувала книжкову виставку – мозаїку «Художня література країн Європи». Гімназисти були заінтриговані та цікаво вражені розмаїттям творів сучасних зарубіжних авторів з книжкових фондів нашої книгозбірні.
Запрошуємо всіх поціновувачів сучасної європейської літератури ознайомитись з виставкою.

«Зате в житті ні разу я неправді не служив»

14 травня у молодіжному салоні «Едельвейс» відбувся вечір поезії з нагоди 120-річниці від дня народження видатного письменника, поета, прозаїка і перекладача Тодося Осьмачки – « … Зате в житті ні разу я неправді не служив».
Continue reading

«Спасибі за життя, солдати Перемоги»

Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси і вбивати інших українців. Україна зазнала надзвичайних втрат унаслідок війни, а нацистський окупаційний режим в Україні був одним із найжорстокіших у світі.
З нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом та вшанування пам’яті героїв та ветеранів Німецько-радянської війни в літературно-музичній світлиці «Берегиня» представлена книжкова виставка – пам’ять «Спасибі за життя, солдати Перемоги». Continue reading