Всеукраїнський день бібліотек

   Сучасна бібліотека – це комфортний, привітний і обладнаний новітніми технологіями інформаційний центр, це місце, де можна поспілкуватися з друзями, провести ділову зустріч, почитати цікаву книгу,  взяти участь у культурних заходах.

   Усі ми знаємо, що якісні бібліотечні послуги, які задовольняють потреби та відповідають очікуванням сучасної людини – це передусім велика праця бібліотекарів. Нерідко це як «пекельна кухня», де кожна успішна справа потребує майстерності шеф-кухаря, злагодженої роботи команди, особливих складників та секретів приготування. Традиційно фірмовою стравою бібліотек була і є книга та інформація. Проте сьогодні все більше закладів урізноманітнюють меню послуг, які вони пропонують громаді.

   Тож як виглядає сучасна бібліотека? Як стати успішним у своїй професії? Бібліотечні працівники в постійному пошуку інноваційних форм роботи,  перебувають в постійному творчому пошуку, залучають інвестиції, працюють над впровадженням новітніх технологій для покращення обслуговування читачів. Continue reading